Wydarzenia 2017

10 lat pracy i służby ks. dziekana Mariana Fatygi, dyrektor ZSZ Beaty Malinowskiej, dyrektora ZPO Piotra Binkowskiego

8.10.2017 roku mszą świętą o godzinie 10.00 w kolegiacie skalbmierskiej podziękowali jubilaci za dekadę pracy i służby środowisku skalbmierskiemu. Mszy przewodniczył proboszcz ks. Marian Fatyga, homilię wygłosił ks. prof. Zbigniew Trzaskowski wykładowca na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Oprawę muzyczną zapewnił organista Robert Basiak .Po mszy świętej były kwiaty i życzenia - od Pana burmistrza Michała Markiewicza, środowiska szkolnego i rodzicielskiego oraz przedstawicieli parafian. Pani Maria Bączek przygotowała okolicznościowy tort. Podsumowanie, plany na przyszłość, wspomnienia to kilka tematów rozmowy przy kawie i torcie.

Informację przekazał ks. Marian Fatyga