Orszak Trzech Króli i koncert noworoczny w Skalbmierzu 6 stycznia 2019 r.

6 stycznia zapraszam na Orszak Trzech Króli. Rozpoczniemy o godz. 11.30 na Rynku naszego miasta krótkimi jasełkami, poświęceniem kadzidła i kredy, a następnie wspólny przemarsz orszaku do świątyni na mszę świętą, natomiast wieczorem o godzinie 17.00 zapraszam w imieniu dyrektora ZPO w Skalbmierzu na noworoczny koncert do sali gimnastycznej tejże szkoły, gdzie wystąpią uczennice i uczniowie miejscowych szkół, połączone orkiestry dęte Zielenice i Skalbmierz, chór parafialny św. Cecylii,  zespół "Olbryszanie"  ze Złotej Pińczowskiej,  skalbmierskie mażoretki, zespół muzyczny działający przy Zespole Szkół Zawodowych w Skalbmierzu. Organizatorami są Zespół Placówek Oświatowych w Skalbmierzu  z dyrektorem Piotrem Binkowskim i parafia św.Jana Chrzciciela z ks. dziekanem Marianem Fatygą .

Wstęp wolny.

Skalbmierz, 6 stycznia 2019 r.

Ks. Marian Fatyga